top of page
DSC00110 copy_edited.jpg
  • Facebook
  • Instagram

Chcete mě podpořit?
Kupte mi knihu ZDE

S anglickým jazykem jsem se seznámila někdy ve 4 letech, ale v té době to bylo spíš kvůli tomu, že mě rodiče přihlásili na kroužek. Oficiální výuka pro mě nastala až ve čtvrté třídě ZŠ. Angličtina mě bavila, měla jsem výborné učitele, ale nijak velké ambice jsem zatím neměla.
 

Pravý zájem se u mě projevil až někdy na gymnáziu v 17 letech, kdy jsem se poprvé pokoušela číst knížky a sledovat filmy v angličtině. Rozhodla jsem se z angličtiny složit maturitní zkoušku, což se mi v roce 2008 úspěšně podařilo, čemuž vděčím zejména mé profesorce v posledním ročníku na gymnáziu na kterou stále velice ráda vzpomínám.
 

Někdy v době mé maturity mi nápad začít doučovat vnukl někdo z příbuzných, protože potřeboval s angličtinou pomoct – začala jsem tedy pomáhat známým s tímto jazykem jako formu brigády. Začalo mě to bavit a zároveň jsem se díky tomu dobře připravila na maturitní zkoušku. Od té doby jsem u toho zůstala.
 

V roce 2011 jsem složila mezinárodní zkoušku CAE a časem se chystám ještě na CPE.
 

Nezabývám se ale samozřejmě jen angličtinou. Mluvím také francouzsky, z francouzského jazyka mám maturitu a zkoušku DELF B1, hraji na příčnou flétnu a klavír, baví mě čtení, miluji kávu, psy, jsem blázen do všeho, co se týká Velké Británie, nedávno jsem se také začala učit španělsky.

O mě: About
bottom of page